Kurucumuzun Mesajı


Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler, Kıymetli Eğitimciler

Merkezimiz; “Yeryüzünde sevgi, iyi niyet, güzel düşünce, coşkulu bir kalp, bitmeyen heyecan ve tükenmeyen idealler ile yapılamayacak şey yoktur.” düşüncesiyle hareket etmekte, “Yeryüzünde yapılan en güzel işlerden biri de özel çocukların eğitimi ve rehabilitasyonudur. İyi ki bu işi yapıyoruz.” demekte ve bu duygu ve düşüncelerle hizmetlerini sunmaktadır.
Merkezimiz, tüm güzel düşünceler ve kalbi duyguların yanı sıra özel çocukların eğitimi ve rehabilitasyonuna; özeni, anlayışı, kaliteyi, değeri, fedakarlığı, işbirliğini, daha iyi hizmet verme amacını, hizmet kalitesini geliştirme gayretini, etik değerleri önemseme ve benimseme düşüncesini katarak yoluna devam etmektedir.
Merkezimiz; eğitim ve rehabilitasyonda disiplinlerarası bir anlayışı ve “Özel eğitim ve rehabilitasyonu, bu işin uzmanları yapmalıdır.” bilincini ilke edinmiş olup, profesyonel yöneticiler ve donanımlı uzman kadro ile yüksek eğitim kalitesini yakalama ve son derece nitelikli ve faydalı bir eğitim hizmeti verme çabası içerisindedir.
Merkezimiz; çocuk odaklı olmayı misyon edinerek destek eğitimine ihtiyacı olan çocukların gereksinimlerini dikkate almakta, başarılı bir eğitim ve rehabilitasyon programı uygulayabilmenin gayretiyle çocuklarımıza gönlünü açmaktadır.
Merkezimiz; çocuklara ve ailelere yenilikçi, dinamik, etkili yöntem ve teknikleri sunmanın peşinde koşmakta, aile eğitiminin çocukların eğitim ve rehabilitasyonunda vazgeçilmez bir unsur olduğunu bilmekte ve bu yüzden kurulduğu günden bu yana ailelere yönelik eğitim, danışmanlık, rehberlik, sosyal aktiviteler vb. hizmetleri aralıksız yerine getirmektedir.
Merkezimiz; çağdaş eğitim ve rehabilitasyon anlayışı ile örnek kurum olma yolunda adımlar atmakta, yeni düzenlemeler yapmakta, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak yeni nesil ekipmanları ve teknolojileri elde etmekte, eğitim ve rehabilitasyon materyallerini sürekli yenilenmekte, daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için yeni ürünler geliştirmekte ve geliştirdiği bu ürünleri alana kazandırmaktadır.
Merkezimiz; bu çok özel çocuklar ve bireyler ile daha etkili, eğlenceli, motive edici teknikleri buluşturmakta, çocuklarımıza eğitimci elini uzatmanın sorumluluğunu taşımakta, büyük bir özenle hizmet götürme çabası içerisinde bilgiyi, uzmanlığı, deneyimi ve güçlü bir vizyonu birleştirmekte, bu vizyona sahip güler yüzlü ekibiyle başarılı sonuçlar üretmektedir.
Merkezimiz; ülkemizin en seçkin kurumlarından biri olup hızla büyümekte, uzun yıllardır öncü niteliği ile hizmet vermekte ve alanında kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.
Merkezimiz; çalışmalarıyla her zaman önderlik etmiş ve alanında lider olan, farklı disiplinleri bir arada tutmayı arzulayan, kaliteli hizmet üretme çabası ile yıllardır eğitimi bir yaşam modeli olarak benimseyen, sağlam temelli bir kurum olma yolunda önemli adımlar atmış ve bu doğrultuda kurumsal gelişimi önemseyen, kısacası sonuç üreten ve ülkemizin alanında saygın ve deneyimli uzmanları tarafından yönetilmektedir.
Merkezimiz; umutlarından, tutkulu bir kalite arayışından, sevgi dolu bakışından, uzman bir kadro ile hizmet verme anlayışından, sürekli kendini yenilemekten, gönüllülük ilkesinden, profesyonel duruşundan, huzurlu ve güvenli yarınlar için durmaksızın çalışmaktan hiç vazgeçmeyecektir.
Merkezimiz; düzenli ve disiplinli çalışmalarının meyvelerini almakta, istenilen başarıları elde etmekte, harika sonuçlar çıkarmakta ve gün geçtikçe başarılarına yeni başarılar katmaktadır.
Merkezimiz; uzmanlığının yanı sıra ilgili, tatlı dilli, güler yüzlü ekibine, eğitimin tüm gereklerini yerine getirmeye çalışan vefakar ailelerine, yönetmenin ve denetlemenin rehberlik olduğunun bilincinde olan ve her zaman işleyişini kolaylaştıran bağlı olduğu üst kurumlarına, bilgisine ve danışmanlığına başvurduğu herkese, kendisini hiç yalnız bırakmayan misafirlerine, yanında olan tüm güzel insanlara sonsuz ve içten teşekkürlerini sunar.
Merkezimiz; tüm bu duygu ve düşüncelerle sizlere her gün merhaba diyor, sizi özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerinin dünyası olan Gönül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çatısı altında buluşmaya davet ediyor ve sizleri bir çayımızı içmeye her zaman bekliyor.

Dr. Said DEMİREL
Kurucu